Grupa KolebkaNasze dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w przeglądach, festiwalach, imprezach ogólnomiejskich i środowiskowych, gdzie miały okazję zaprezentować swoje zdolności.

Występy przed publicznością były dla dzieci ogromnym wyzwaniem. Potrzebowały dużo wsparcia i motywowania do działania. Przeżywały wielkie emocje, poznały smak sukcesów, przygotowały się do aktywnego i twórczego życia. Zespół „Kolebka” zaprezentował się na scenie : HDK, Bielskiego Domu Kultury, LO z BJN- „Piknik z Białorusom”, Amfiteatru Miejskiego w Hajnówce- Festyn „Krynoczka”, Przedszkola nr 1- „Piknik rodzinny”. Prezentowaliśmy w ten sposób wizerunek i działalność naszej placówki na zewnątrz poprzez lokalną i podlaską prasę, radio i telewizję, promując przedszkole. Występom dzieci towarzyszyły pozytywne emocje, zaś każda piosenka była nagradzana głośnymi oklaskami. Małym artystom kibicowali ich rodzice, dziadkowie i nauczyciele. Występy dzieci wywołały u obserwatorów wielkie wzruszenie, a każdy przedszkolak miał okazję do zaprezentowania swoich mocnych stron, co w znacznym stopniu podniosło poczucie jego własnej wartości. Rodzice chętnie włączyli się w przygotowanie dzieci do zaprezentowania swoich talentów i umiejętności, pomagając przy organizacji wyjazdów i występów.
Ten wspólny czas minął bardzo szybko i śpiewająco. Życzymy dalszych sukcesów! Opracowała: Mirosława Nikonczuk

 

Na zdjęciach dzieci z zespołu „Kolebka” podczas przygotowań do występów oraz prezentacji swoich umiejętności na scenach: HDK, LO z BJN, Amfiteatru Miejskiego, Przedszkola nr 1, Bielskiego Domu Kultury.