Dzień Bez Skarpetek20 października grupa Wróbelków świętowała Dzień bez skarpetek.

To nietypowe święto ma na celu zwrócić uwagę, aby dbać o swoje stopy. Dzień ten stał się okazją do zabaw sensorycznych i ćwiczeń gimnastycznych. Wszystkie dzieci celebrowały ten dzień na boso podczas wielu zabaw ruchowych. Dzieci rozwijały dziś zmysł równowagi, sprawność motoryczną i zmysł dotyku poprzez między innymi spacer ścieżką sensoryczną, zabawy z woreczkami, piłkami, szarfami. Ten dzień, prócz wielu wrażeń dostarczył przede wszystkim wiele frajdy i zabawy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Opracowała Agnieszka Rola

Opis zdjęć: W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające przedszkolaków siedzących w kole na dywanie ze skarpetkami i bez skarpetek. Kolejne zdjęcia to segregowanie skarpetek, znajdowanie takich samych papierowych skarpetek oraz wieszanie skarpetek na sznurku. Następne zdjęcia przedstawiają dzieci biorące udział w zabawach ruchowych.