Uczestnicy konkursu plastycznego pozują do zdjećiaW dniu 31 października w Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce odbyło się rozstrzygnięcie II Edycji Konkursu Plastycznego pt. „Jesień w twórczości plastycznej dziecka”.

W konkursie wzięły udział również dzieci z naszego przedszkola. Tego dnia czwórka naszych śmiałków pod opieką Pani Zenaidy Barduszko osobiście uczestniczyła w rozstrzygnięciu konkursu. Oceny prac plastycznych wykonanych przez dzieci z hajnowskich przedszkoli, dokonał Pan Jacek Niekrasz, hajnowski malarz. Według artysty wszystkie prace okazały się samodzielne, wyjątkowe i kreatywne. W związku z tym wszyscy uczestnicy zajęli I miejsce. Rozstrzygnięcia konkursu plastycznego dokonały panie Urszula Raczkowska, Barbara Koźluk oraz Jolanta Ochryciuk. Serdecznie paniom dziękujemy. Laureaci konkursu otrzymali nagrody oraz medale. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

Opracowały: Mariola Samsonowicz, Iwona Olesiuk Szkopek

W galerii poniżej widzimy dzieci uczestniczące w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego. Na zdjęciach organizatorki wręczają dzieciom medale z nagrodami. Prace wykonane przez dzieci umieszczone są na sztalugach specjalnie rozstawianych do tego celu. Na kolejnym zdjęciu widzimy wszystkich uczestników konkursu.