Grupa przedszkolaków w barwach narodowychW piątek 10 listopada przedszkolaki z grupy Sikorki obchodziły Narodowe Święto Niepodległości.

Podczas zajęć obejrzały animowany film edukacyjny o Polsce, poznawały symbole narodowe: flagę, godło, hymn oraz wykonały prace plastyczne. Następnie wzięty udział w uroczystej akademii, podczas której z zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki o charakterze patriotycznym. O godzinie 11:11 dzieci odśpiewały wraz z całą społecznością przedszkola Mazurka Dąbrowskiego.

 

Na zdjęciach dzieci oglądają na ekranie film edukacyjny. Zapoznają się z symbolami narodowymi. Biorą udział w uroczystej akademii wraz z całą społecznością przedszkolną. Następnie siedzą przy stolikach, wykonują prace plastyczne. Na kolejnych fotografiach stoją w odświętnych strojach, trzymają w dłoniach biało – czerwone flagi.