Wernisaż plastyczny ,,Kolory Jesieni”Wernisaż prac plastycznych na stałe zagościł już w planie wydarzeń kulturalnych naszego przedszkola. W tym roku odbyła się jego druga edycja.

 

W przedszkolnej szatni pojawiły się piękne jesienne prace w wykonaniu wszystkich grup przedszkolnych. Na przedszkolnej scenie wystąpiły przedszkolaki śpiewając jesienne piosenki, recytując jesienne wiersze. Było kolorowo i wesoło. Wszystkie grupy otrzymały gromkie brawa i podziękowania za udział w uroczystości. W taki oto sposób wspólnie pożegnaliśmy jesień.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk, Amelia Androsiuk

Opis galerii:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z różnych grup przedszkolnych ustawione w rzędzie. Dzieci śpiewają piosenki, recytują wiersze, tańczą. W tle widoczna jest wystawa prac plastycznych wykonanych przez dzieci. Pozostałe dzieci siedzą na widowni i biją brawa. Nauczycielka wręcza podziękowania za udział.