Dzieci ubrane na czerwono, stoją koło Świętego Mikołaja, trzymają w rączkach prezenty, pozują do wspólnego zdjęcia.6 grudnia grupa Wróbelków uroczyście obchodziła w przedszkolu mikołajkowe święto.

Każdy Wróbelek przyszedł tego dnia ubrany na czerwono. Dzieci już od rana zastanawiały się czy Mikołaj odwiedzi ich salę i czy przyniesie prezenty. Po śniadaniu wszystkie przedszkolaki wybrały się na sale zabaw dla dzieci „Fiku Miku”. W tym bajkowym miejscu dzieci miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, mini samochody, piłki do skakania, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. Podczas naszego pobytu w sali zabaw odwiedził nas długo wyczekiwany gość. Święty Mikołaj miał dla każdego przedszkolaka słodki upominek oraz prezenty. Dzieci pięknie za nie podziękowały, śpiewając piosenki. Miło spędzony czas uświetniły wspólne, pamiątkowe zdjęcia. Bardzo dziękujemy mamie Kornelii za serdeczne przyjęcie i dobrą zabawę w sali zabaw.

 

Opracowała: Agnieszka Rola

Pierwsze zdjęcia przedstawiają dzieci bawiące się na ogromnej konstrukcji zabawowej, wchodzą w labirynty, zjeżdżają ze zjeżdżalni w kolorowe piłeczki. Następne zdjęcia ukazują dzieci bawiące się w domku, układające klocki, jeżdżące samochodami oraz skaczące na piłkach. Kolejne zdjęcia to wspólne zdjęcia ze Świętym Mikołajem, który wręcza dzieciom prezenty.