Na zdjęciu przedszkolaki siedzą w szeregu na dywanie w przedszkolnej sali. W tle dekoracja bożonarodzeniowa. W świątecznej atmosferze 14 grudnia w grupie Sikorki odbyły się zajęcia z udziałem rodziców i bliskich dzieci. Przedszkolaki, pełne entuzjazmu, przygotowały specjalny program artystyczny, którym chciały podzielić się z rodzicami. Zaśpiewały kolędy i urocze piosenki związane ze świętami oraz recytowały krótkie wiersze o Mikołaju i choince.

 

Po występie wszyscy zostali zaproszeni do udziału we wspólnych warsztatach, które miały na celu stworzenie pięknych ozdób bożonarodzeniowych. Sala przedszkolna wypełniła się radością i kreatywnością, gdy maluchy i ich bliscy zasiedli do wspólnej pracy. Dzieci z zaangażowaniem pomagały swoim rodzicom wycinając, klejąc i ozdabiając rożne elementy. Wszyscy cieszyli się chwilą spędzoną razem, tworząc unikatowe ozdoby, które przystroją domy na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Przedszkolne spotkanie w grupie Sikorki stało się nie tylko okazją do wspólnego tworzenia pięknych ozdób, ale również do budowania silniejszych więzi między rodzicami a przedszkolem.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Aneta Jurczuk, Mirosława Nikonczuk

W galerii znajdują się zdjęcia, na których widać dzieci recytujące wiersze i śpiewające piosenki. Następnie przedszkolaki siedzą przy stołach wraz ze swoimi bliskimi. Wspólnie wykonują ozdoby choinkowe. Na ostatnich fotografiach pozują do zdjęć prezentując powstałe prace.