Dzieci tańczą przed swoimi dziadkami.19 stycznia naszą salę odwiedzili wyjątkowi goście. Po raz ostatni gościliśmy babcie i dziadków dzieci z grupy Sówek na przedszkolnej uroczystości z okazji ich święta.

 

Jak przystało na występ sześciolatków dzieci zaprezentowały przed swoimi bliskimi szeroki, wszechstronny i wyczerpujący repertuar. Były piosenki, wiersze, układy i improwizacje taneczne, życzenia oraz samodzielnie wykonane laurki. Dziadkowie nie szczędzili wnukom braw, a na ich twarzach malowało się wzruszenie. Na koniec Sówki zaprosiły swoich gości na słodki poczęstunek i biesiadę przy wspólnym stole.

Przygotowały: wychowawczynie dzieci z grupy Sówek

 

Zdjęcia przedstawiają występ dzieci dla przybyłych do przedszkola dziadków. W tle widoczny jest napis DZIEŃ BABCI I DZIADKA oraz dekoracje w postaci kolorowych balonów i papierowych gwiazd. Dzieci tańczą, recytują wiersze, śpiewają piosenki. Po skończonym występie dzieci wręczają swoim dziadkom laurki, przytulają ich. Wszyscy siedzą przy stole, rozmawiają i częstują się słodkościami. Niektórzy wykonują wspólne zdjęcia.