Dzieci wspólnie pozują do zdjęcia, trzymają w górze czerwone balony w kształcie serca.W środę 14 lutego w grupie Wróbelków od rana było wesoło. W tym dniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki, jedno z najbardziej ulubionych świąt wśród przedszkolaków.

Wszystkie dzieci tego dnia ubrały się na czerwono, a przez cały dzień trwały zabawy ruchowe oraz rozmowy na temat miłości i przyjaźni. Przedszkolaki wykonały w tym dniu laurki, by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom i koleżankom. Święto miłości to okazja, by porozmawiać o uczuciach, emocjach, o tym jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu. Zdecydowanie był to dzień pełen radosnych zabaw i miłych gestów.

 

Opracowała: Agnieszka Rola

Fotografie poniżej przedstawiają dzieci siedzące w kole, ubrane na czerwono. Dzieci tańczą w kole i w parach. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci bawiące się na dywanie czerwonymi serduszkami, woreczkami, szarfami i piłkami. Następne zdjęcia to wspólne zabawy z chustą animacyjną i z czerwonymi balonami. Na sam koniec dzieci pozują do wspólnego zdjęcia, w rękach trzymają czerwone balony w kształcie serca.