Dzieci pozują do wspólnego zdjęcia, w rękach trzymają czerwone i różowe serca.14 lutego w grupie Sikorki odbyły się urocze obchody Walentynek, które wypełniły salę radością i miłością.

W czerwonych strojach i wspaniałych humorach dzieci wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych, obdarowywały wszystkich miłym słowem i gestem. Obchody Walentynek były nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do nauki wartości takich jak życzliwość, miłość i troska o innych. Dzieci opuszczały salę przedszkolną pełne uśmiechu, niosąc ze sobą serca pełne dobrych uczuć.

 

Aneta Jurczuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których dzieci siedzą w kole na dywanie i przekazują sobie różowy balon. Następnie szukają i łączą ze sobą połówki serc. Na kolejnych fotografiach siedzą przy stoliku, wykonują pracę plastyczną – walentynki. Tańczą w parach z balonami. Pozują do wspólnego zdjęcia, w rękach trzymają balony w kształcie serca.