Grupa dzieci stoi z grzechotkami w dłoniach, na głowach maja opaski. Obok stoi wokalistka, przebrana jest za Indiankę. Z tyłu siedzą muzycy w kowbojskich kapeluszach.Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w audycji muzycznej pt. „Muzyczne sandały Pędzącej Skały” w wykonaniu artystów z Arte-Muza.

Główną bohaterką przedstawienia była Indianka, która nosiła magiczne sandały. Te niezwykłe buty zawsze podążają w kierunku muzyki. Tym razem zaprowadziły ją do trzech kowboi, którzy grali i śpiewali wesołe piosenki. Indianka dowiedziała się, że jest to muzyka country, która powstała w Ameryce Północnej. W trakcie audycji przedszkolaki poznały największe przeboje tego gatunku oraz najczęściej używane instrumenty. Nie zabrakło wspólnych tańców i zabaw, które sprawiły dzieciom wiele radości i wprowadziły je w dobry nastrój.

 

Przygotowała: Aneta Jurczuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których przedszkolaki siedząc na ławkach i dywanie oglądają występ artystów. Grupa składa się z wokalistki oraz muzyków grających na instrumentach perkusyjnych, skrzypcach i gitarze. Niektóre dzieci biorą czynny udział w audycji, tańczą i grają na instrumentach.