Na zdjęciu dzieci trzyletnie stoją w kole trzymając się za ręce. W środku koła, na krzesełku siedzi pluszowy miś. 25 listopada najmłodsze przedszkolaki z naszego przedszkola świętowały urodziny najlepszego przyjaciela dzieci – misia.

Wróbelki zaśpiewały misiowi 100 lat, złożyły mu życzenia i bawiły się przy muzyce jak na prawdziwych urodzinach przystało. Nie zabrakło zabaw ruchowych i słodkiego misiowego co nie co – wafelka z miodkiem. Podczas wizyty w misiowym kinie maluszki poznawały bajkowe misie i ich zwyczaje. W czasie zabawy swobodnej chętnie układały misiowe układanki i puzzle.

 

Przygotowała: Elżbieta OmelianiukW galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci. Dzieci ustawione w kole tańczą i śpiewają pluszowemu misiowi 100 lat. Dzieci układają postać misia z elementów. Na kolejnych zdjęciach siedzą przy stolikach i jedzą wafel z miodem. Dzieci ustawione gęsiego wychodzą z sali. Maluchy oglądają prezentację o misiach. Na ostatnich zdjęciach dzieci siedzą przy stolikach, układają puzzle, układanki, memo.