Zdjęcie przedstawia gromadkę dzieci ubranych na czerwono w czapkach Mikołaja. Za oknem jest święty Mikołaj . Dzieci przez okno machają do niego,a on przybija im piątkę.7 grudnia w grupie Sówek panie wraz z rodzicami zorganizowały Mikołajki.

Dzieci miały przygotowane zadania wysłane mailem od Świętego Mikołaja. Po kolei je wykonywały, 4 i 5 - latki rozróżniały kolory, figury geometryczne oraz tańczyły w parach, natomiast dzieci 6 - letnie wykonywały zadania za pomocą tablicy interaktywnej. Dzieci wspólnie tańczyły i śpiewały wyczekując najbardziej oczekiwanego gościa tego dnia.

 

Monika Stepaniuk

Mikołajki opis zdjęć
Zdjęcia przedstawiają grupę dzieci ubranych na czerwono w czapkach Świętego Mikołaja. Chłopcy i dziewczynki mają przygotowane zadania do wykonania. Młodsze dzieci wskazują odpowiednie kolory wybrane przez nauczycielkę. Dzieci pięcioletnie tańczą w parach, a między nimi jest balon. Starszaki rysują na tablicy interaktywnej czapki mikołaja, gwiazdy, choinkę. Na zdjęciach widać jak Święty Mikołaj przez okno przybija piątki dzieciom. Pani dyrektor w imieniu Mikołaja przekazuje dzieciom zabawki lego.