Na zdjęciu dwie dziewczynki z grupy Sówki stoją w przedszkolnej sali trzymając się za ręce, na głowach mają papierowe korony.Dnia 1 czerwca dzieci z gr. Sówki obchodziły swoje święto wesoło bawiąc się w sali i na podwórku.

 

Ewa Szymańska

W galerii widać dzieci bawiące się chustą animacyjną, podrzucające balony, układające z części obrazki przedstawiające postaci z bajek. Na innych zdjęciach przedszkolaki chodzą na wyścigi z woreczkami na głowie, rzucają nimi do koszy oraz bawią się w kręgle. Następnie widać dziewczynki siedzące w namiocie - autobusie oraz chłopców chodzących po macie. Na innych zdjęciach dziewczynki prezentują się na „wybiegu”, dzieci tańczą przy muzyce, toczą piłkę siedząc w kole, jedzą lody. Na zakończenie dzieci przebywają na podwórku: rysują kredą po asfalcie oraz puszczają bańki mydlane.