Dzień Dziewczynek w grupie Jaskółek8 marca świętowaliśmy w grupie Jaskółek Dzień Dziewczynek.

Chłopcy zadbali i postarali się aby ten dzień był wyjątkowy dla koleżanek z grupy. Dziewczynki otrzymały róże oraz słodkości. Małe kobietki prezentowały się na mini czerwonym dywanie, a chłopcy wcielili się w rolę jurorów. Było wiele zabaw, uśmiechów i radości. Cała uroczystość zakończyła się poczęstunkiem przy wspólnym stole.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za współpracę i rozwijanie u dzieci zamiłowania do przedszkolnych tradycji.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Zdjęcia przedstawiają obchody Dnia Kobiet w grupie. Chłopcy wręczają kwiaty dziewczynkom. Dziewczynki prezentują się na czerwonym dywanie. Wszyscy siedzą przy stole i częstują się słodkościami.