Chłopiec toczy piłkę30 września obchodziliśmy w grupie Wróbelków szczególne święto czyli Dzień Chłopaka.

Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni dyplomami "Super Chłopak". Nie zabrakło również drobnych upominków. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i tańcach. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia. Wszystkim chłopcom składamy serdeczne życzenia!!!

Opracowała Agnieszka Rola

Galeria poniżej przedstawia dzieci siedzące na niebieskich piankach. Dzieci rzucają do siebie piłką, woreczkami. Następne zdjęcia przedstawiają dzieci biorące udział w zabawach ruchowych: tor przeszkód, labirynt, chusta animacyjna, zabawa z szarfami, turlanie piłki. Na zakończenie wykonano wszystkim chłopcom pamiątkowe zdjęcia.