Dzień Spadającego Liścia – Powitanie Jesieni w grupie SówekJesień to najbardziej kolorowa pora roku. Przywitały ją dzieci z grupy Sówek.

 

Przedszkolaki obejrzały prezentację o jesieni, utrwaliły wiedzę dotyczącą drzew, owoców, warzyw i oznak tej pory roku. Dzieci brały udział w jesiennych zabawach ruchowych, gimnastyce, śpiewały piosenki. W ogrodzie przedszkolnym Sówki zbierały kolorowe liście, tworzyły z nich bukiety, przeliczały je i bawiły się nimi.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Opis galerii:

Dzieci siedzą na dywanie i oglądają prezentację multimedialną o jesieni. Następnie biorą udział w zabawach ruchowych , wykonują ćwiczenia gimnastyczne, zbierają sylwety liści . Wszyscy pozują do zdjęcia trzymając w dłoni kolorowe liście. W ogrodzie przedszkolnym dzieci zbierają liście, podrzucają je do góry.