Przedszkolaki na przejściu dla pieszych. Dzieci prowadzi kobietaW ramach realizacji programu „Bezpieczni na drodze” dzieci z grupy „Wróbelki” zostały zapoznane z tematyką bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Podczas spotkania rozmawiano z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze. Policjanci przypomnieli również jak ważne dla bezpieczeństwa jest zapinanie pasów w samochodzie i noszenie elementów odblaskowych. Przedszkolaki pod opieką Policjantów i Pań z przedszkola uczyły się prawidłowo pokonywać przejście dla pieszych, a wszystko z myślą o ich bezpieczeństwie. Bądźmy uważni i przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego. Nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze!

 

Opracowała Agnieszka Rola

Opis zdjęć:

Dzieci wspólnie z Policjantami idą na spacer ulicami naszego miasta. Uczą się w ten sposób bezpiecznego zachowania na drodze.