Dzień Dziewczynki11 października w grupie Wróbelków obchodziliśmy Dzień Dziewczynki.

Ten dzień spędziliśmy w przedszkolu na wesoło. Chłopcy wręczyli naszym małym damom upominki i zaśpiewali gromkie sto lat. W sali było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której wszyscy świetnie się bawią. Były tańce, pląsy, zabawa, gry i wszystkim towarzyszył wspaniały humor. Dziewczynki otrzymały kwiatka, dyplom super dziewczyny, medal i coś słodkiego. Dzień dziewczynek dostarczył dzieciom dużo wrażeń, śmiechu i radości, a każda dziewczynka na pewno poczuła się w tym dniu wyjątkowo.

 

Opracowała Agnieszka Rola

Zdjęcia poniżej przedstawiają dzieci biorące udział w zabawach ruchowych: taniec z balonami, zabawy z chustą animacyjną i sigumą oraz łapanie baniek. Na zakończenie wykonano wszystkim dziewczynkom pamiątkowe zdjęcie.