Dzieci i nauczycielki tańczą trzymając się za ręce. Przedszkolaki maja na sobie kolorowe stroje karnawałowe.18 stycznia nasze przedszkole zamieniło się w magiczne królestwo kolorów, śmiechu i tańca podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki, ubrane w najbardziej kreatywne i bajkowe stroje z niecierpliwością czekały na ten dzień.

 

Wszystko zaczęło się od chwili, gdy maluchy przekroczyły próg przedszkola. Ich oczy błyszczały radością, a kolorowe stroje ożywiały wnętrze sali. Dzieci przebrane za księżniczki, policjantów, superbohaterów i zwierzątka zaczęły witać się wzajemnie, dzieląc się entuzjazmem związanym z tym wydarzeniem. Sala balowa przystrojona była karnawałowymi dekoracjami, balonami, serpentynami. Atmosfera była pełna magii i radości. Program balu obfitował w różnorodne atrakcje, zabawy i tańce przygotowane przez nauczycielki. Przedszkolaki szaleńczo wirując pod karnawałową muzykę, budziły uśmiech na twarzach wszystkich obecnych.

Na koniec balu, zaprzyjaźniony fotograf - pan Marek, wykonał dzieciom profesjonalne zdjęcia na pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

Bal Karnawałowy był nie tylko doskonała zabawą, ale również okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu. To wydarzenie na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci, zostawiając ciepłe i radosne wspomnienia.

W galerii poniżej widzimy dzieci bawiące się w sali przedszkolnej. Sala udekorowana jest balonami, serpentynami, ozdobami świątecznymi. Przedszkolaki w strojach karnawałowych pozują do zdjęć.