Przedszkolaki stoją w półkolu, śpiewają piosenkę swoim dziadkom.Z okazji dnia Babci i Dziadka dzieci z grupy „Sikorki” zaprosiły swoje Babcie oraz Dziadków na grupową uroczystość.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się ich doczekać. Dzieci zaprezentowały przygotowany montaż słowno - muzyczny: wiersze, kolędy, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W miłej atmosferze, wspaniale wystąpiły przed bliskimi i zaprezentowały swoje umiejętności. Po części artystycznej przedszkolaki złożyły dziadkom przepiękne życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. W ten sposób okazały swoim bliskim podziękowania za miłość, cierpliwość i wyrozumiałość. To były naprawdę wyjątkowe i mile spędzone chwile.

 

Opracowała: Mirosława Nikonczuk, Aneta Jurczuk

 

 

Na zdjęciach dzieci odświętnie ubrane śpiewają piosenki, kolędy, recytują wiersze, tańczą. Wspólnie spożywają przygotowany przez rodziców poczęstunek. Wszyscy są radośni i uśmiechnięci.