Dzieci siedzą na dywanie, oglądają prezentację na ekranie, przy biurku stoi kobieta.16 lutego w grupie Sówek odbyły się zajęcia profilaktyczne przeprowadzone przez pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Hajnówce panią Magdalenę Leszczuk, mamę naszej Oli.

 

Pani Magda odbyła interesująca pogadankę z dziećmi na temat zdrowego trybu życia. Dzieci obejrzały prezentację ,,Alfabet zdrowego serca” oraz film edukacyjny „Jak działa człowiek?”. Nasz gość przygotował dzieciom zagadki i pytania dotyczące dbania o swoje zdrowie. Przedszkolaki były niezwykle aktywne, chętnie zabierały głos w dyskusji i bezbłędnie odpowiadały na wszystkie pytania. Na pamiątkę miłego spotkania i cennej lekcji wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

 

Opis galerii:

Dzieci siedzą na dywanie i oglądają film edukacyjny ,,Jak działa człowiek?”. Przy biurku stoi kobieta, pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej i opowiada dzieciom o organizmie człowieka. Dzieci oglądają prezentację ,,Alfabet zdrowego serca” i odpowiadają na pytania kobiety. Dzieci i kobieta pozują do wspólnego zdjęcia.