Dzieci stoją obok siebie i trzymają w górze kolorowe kartki z literamiDzień Kobiet, czyli 8 marca, to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet i małych kobietek.

W naszym przedszkolu również obchodziliśmy to ważne święto, ale troszkę inaczej. W piątek swoje święto miały wszystkie dziewczynki oraz wszyscy chłopcy. Połączyliśmy ze sobą dwa święta: 8 marca i 10 marca. W tym szczególnym dniu wszystkie Wróbelki otrzymały życzenia, słodkości i upominki. Tego dnia w przedszkolu cały dzień brzmiała taneczna muzyka, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

 

Opracowanie: Agnieszka Rola

Zdjęcia poniżej przedstawiają dzieci biorące udział w zabawach ruchowych: taniec z balonami, zabawy z chustą animacyjną oraz zabawy z sigumą. Kolejne zdjęcia przedstawiają jak dziewczynki wręczają upominki chłopcom, a chłopcy dziewczynkom. Na zakończenie wykonano wszystkim dziewczynkom i wszystkim chłopcom pamiątkowe zdjęcie.