Dzieci trzymając się za ręce tworzą koło, na środku stoi dziewczynka z czerwonym balonem14 lutego w grupie Sówek świętowaliśmy Walentynki oraz Dzień Przyjaciela.

 

Aby nadać temu świętu szczególnego znaczenia wszystkie dzieci ubrane były na czerwono. Jak zwykle nie zabrakło miłych gestów, uścisków, drobnych upominków a przede wszystkim przyjaznej atmosfery i życzliwości. Były też zabawy integracyjne w kole oraz matematyczne gry w kształcie serca. Dzieci wykonały również prace plastyczną. Na koniec odbyła się indywidualna i grupowa sesja fotograficzna.

Przygotowały: Elżbieta Omelianiuk, Elżbieta Prokopiuk

 

Wszystkie dzieci ubrane na czerwono poruszają się w kole na dywanie. Podają sobie czerwony balon w kształcie serca. Dzieci siedzą przy stolikach, rzucają kostką do gry, odcinają nożyczkami paski z cyframi przyklejone do papierowych czerwonych serc. Wszyscy pozują do zdjęć na tle świątecznej dekoracji.