Przedszkolaki oraz panie pracujące w przedszkolu pozują do wspólnego zdjęcia.8 marca jak co roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kobiet, święto wszystkich pań i dziewczynek. Tego dnia chłopcy wręczali kwiaty, składali życzenia oraz wręczali drobne upominki paniom i dziewczynkom.

 

Każda grupa spędziła ten dzień w wyjątkowy sposób, ale wszyscy wspólnie zebraliśmy się w Sali Sówek i wzięliśmy udział w uroczystości przygotowanej przez dzieci i panie z grupy sześciolatków. Sówki zaprezentowały wszystkim bajkę muzyczną „Calineczka”, piosenkę z okazji Dnia Kobiet oraz złożyły wszystkim kobietom małym i dużym najserdeczniejsze życzenia. Na koniec uroczystości sześciolatki wręczyły paniom pracującym w przedszkolu samodzielnie wykonane papierowe kwiaty ,a Pani Agnieszka poczęstowała nas pysznymi babeczkami, które sama upiekła.

To był bardzo miły i wzruszający dzień.

Przygotowały: Elżbieta Omelianiuk, Elżbieta Prokopiuk, Agnieszka Rola

 

Opis galerii:

Dziewczynki ubrane w kolorowe suknie oraz chłopcy ubrani w białe koszule tańczą na dywanie i ruchem przedstawiają bajkę Calineczka. Dzieci stoją w szeregu i śpiewają piosenkę, składają życzenia paniom. Wszystkie dzieci z przedszkola oraz panie pracujące w przedszkolu pozują do wspólnego zdjęcia. W tle widoczny jest napis 8 marca Dzień Kobiet.