Przedszkolaki pozują do zdjęcia w szkolnej sali gimnastycznejPobyt sześciolatków w naszym przedszkolu powoli dobiega końca. Sówki zdobyły wiedzę, pewne umiejętności i niedługo rozpoczną nowy etap w swojej edukacji.

 

Przygotowują się do niego solidnie i wytrwale, ale póki co z ogromną ciekawością zwiedzają hajnowskie szkoły. Sówki skorzystały z zaproszenia i odwiedziły w marcu Szkołę Podstawową Nr 1, 2 i 3. W szkołach na przyszłych uczniów czekało mnóstwo ciekawych propozycji i niespodzianek.

Przygotowały: Elżbieta Omelianiuk, Elżbieta Prokopiuk

Na zdjęciach przedszkolaki z wychowawczynią zwiedzają poszczególne szkoły. Oglądają sale lekcyjne, odwiedzają bibliotekę szkolną, siedzą w szkolnych ławkach, zwiedzają sale gimnastyczne i uczestniczą w zajęciach wychowania fizycznego. Dzieci biorą udział w zajęciach plastycznych, wykonują zakładki do książek.