Dzieci i nauczycielki tańczą do piosenki.8 kwietnia nasze przedszkole odwiedziła Pani Ania dziennikarka Radia Białystok.

Dzieci poznały pracę dziennikarza, prezentera. Spróbowały swoich sił przed mikrofonem. Zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Pięknie się wypowiadały, recytowały wiersze, wspólnie śpiewały piosenki, przełamując nieśmiałość. Przedszkolaki opowiedziały również o zabawach, w które uwielbiają się bawić w przedszkolu na zajęciach z językiem białoruskim „Kolebka”. Na koniec zaprezentowały fragment przedstawienia teatralnego „Kamary i mucha”. Dzięki temu spotkaniu dzieci nabrały odwagi i pewności siebie. Potrafią wyjść na scenę podczas konkursów i występów.

 

Opracowała: Mirosława Nikonczuk, Volga Viluk

Na fotografiach widoczne dzieci i nauczycielki podczas występów do Radia Białystok. Dzieci tańczą i śpiewają piosenki.