Grupa dzieci w przedszkolnej sali.20 stycznia 2023r grupa Sówek uroczyście obchodziła święto Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami przygotowały na tę okoliczność piękne przedstawienie. W tym roku , ku uciesze wszystkich, dziadkowie tłumnie przybyli do przedszkola, aby osobiście obejrzeć występ. Pani dyrektor rozpoczęła uroczystość powitaniem szanownych gości. Wnuczęta piosenką, wierszem i tańcem dziękowały babciom i dziadkom za opiekę, przyjaźń i miłość. Zapewniały dziadków o swoim głębokim uczuciu do nich. Dzieci wręczyły swoim najbliższym upominki, zaprosiły do słodkiego poczęstunku. Było wesoło, gwarnie, chwilami sentymentalnie. Dziadkowie po kryjomu ocierali łzy….łzy szczęścia i dumy ze swoich wnucząt.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

Opis zdjęć

W galerii poniżej widzimy dzieci występujące na tle napisu Dzień Babci i Dziadka. Ubrani na galowo chłopcy i dziewczynki stoją w półkolu, parami, w niewielkich grupach, trzymają rekwizyty w postaci serc. Dziadkowie siedzą na krzesłach, częstują się przygotowanymi przekąskami. Na fotografiach widzimy dziadków i wnuczęta, pozujących do pamiątkowego zdjęcia.