Spektakl muzyczny Dzieci Dzieciom w Hajnowskim Domu Kultury18 września przedszkolaki z grupy Jaskółek, Skowronków i Sówek obejrzały spektakl muzyczny Witajcie w naszej bajce w wykonaniu Studia Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury.

 

Tego dnia dzieci przeniosły się do świata bajek, pięknych dekoracji i kolorów. Z zainteresowaniem i uwagą obejrzały i wysłuchały bajkowych piosenek i tańców. Nie zabrakło Smerfów, Kota w butach, Czerwonego Kapturka, księżniczek i wielu innych bajkowych postaci. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki z bajkowym motywem oraz wzięły udział w muzycznych zabawach z nagrodami.

Dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejne takie wydarzenia.

Przygotowały: Elżbieta Omelianiuk, Iwona Olesiuk Szkopek, Amelia Androsiuk

Opis galerii:

Na zdjęciach widać dzieci siedzące w Sali kolumnowej w Hajnowskim Domu Kultury. Dzieci oglądają bajkowy spektakl muzyczny. Podnoszą ręce do góry, biorą udział w konkursach, odpowiadają na pytania, rozwiązują zagadki.